„Cena Bitcoina wzrośnie do 72 tysięcy dolarów”

Ubiegły tydzień był dla całej branży wirtualnych tokenów niezwykle emocjonujący. Dzięki dynamicznej aprecjacji Bitcoina, na rynku obserwowaliśmy wzrost kursów zdecydowanej większości pozostałych altcoinów. 

Współzałożyciel Fundstrat Global Advisors – Tom Lee nie tylko wierzy, że wzrost w minionym tygodniu jest całkowicie uzasadniony (pod kątem fundamentów), ale również stwierdził, że cena 1 BTC nie odzwierciedla prawdziwej wartości najpopularniejszej kryptowaluty, co sprawia, że jest ona niedowartościowana. Zdaniem przedsiębiorcy Bitcoin powinien być obecnie wyceniany minimum na 14 000 dolarów.

Równie odważne stanowisko zaprezentował Ryan Selkis – prezes przedsiębiorstwa kryptowalutowego Messari. W jednym z wywiadów przyznał, że dzięki rosnącemu zainteresowaniu pokolenia millenialsów tematyką cyfrowych aktywów, w ciągu najbliższych kilku lat wartość Bitcoina wzrośnie o ponad 1000%, osiągając finalny pułap 50.000 USD!

 

Bitcoin CO NAJMNIEJ po 72 tys. USD!

Powyższe prognozy wydają się być niczym, w porównaniu do przewidywań Petera Brandt’a. Znany trader z ponad 40-letnim doświadczeniem w handlu surowcami zasugerował, że przyszła cena najstarszego wirtualnego coina osiągnie poziom co najmniej 72 tysiące dolarów!

Brandt zauważył, że od 2015 do 2017 roku cena Bitcoina wzrosła z około 150 do ponad 20 000 USD, w ruchu parabolicznym, dzięki czemu potencjalna stopa zwrotu z inwestycji (na przestrzeni tych dwóch lat) wyniosła 13 233%!

W rozmowie z Yahoo Finance przyznał:

„Widzieliśmy kolejne 10 ruchów w górę i w dół na rynku niedźwiedzia i w niemalże identyczny sposób uformowaliśmy ten sam wzór. Na podstawie analogowych badań sądzę, że kryptowaluty wrócą niebawem na paraboliczny rynek byka. To tylko kwestia czasu.”

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco i otrzymuj najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut

Invalid email address
Obiecujemy nie wysyłać spamu. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję.

Jedna myśl na temat “„Cena Bitcoina wzrośnie do 72 tysięcy dolarów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *