Crypto.com dodaje ENJ i wita 20 milionów użytkowników Enjin Coin

Crypto.com, pionierska platforma dedykowana płatnościom oraz kryptowalutom, ogłosiła dziś, że dodaje Enjin (ENJ) Coin na swoją aplikację do portfela i karty. Tym samym ENJ dołącza do Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoina (LTC), Binance Coin (BNB), XRP oraz rodzimych  tokenów Crypto.com MCO i CRO.

Enjin to największa platforma gier online ze społecznością liczącą ponad 20 milionów zarejestrowanych graczy. Enjin Coin służy do tworzenia i zarządzania towarami wirtualnymi, które następnie stają się przedmiotem wymiany wśród ich społeczności.

Dzięki dodaniu ENJ, Crypto.com umożliwi łatwy zakup ENJ Coina za pomocą przelewów bankowych w USD i EUR, a także kart kredytowych i debetowych na całym świecie w aplikacji. W aplikacji Crypto.com Wallet & Card użytkownicy mogą również bezpiecznie sprzedawać, wysyłać, przechowywać i śledzić ich kryptowaluty. Jednocześnie posiadacze ENJ mogą korzystać z możliwości wydawania swoich zasobów cyfrowych w realnym świecie u ponad 40 milionów handlowców za pośrednictwem karty Visa MCO.

Kris Marszalek, współzałożyciel i dyrektor generalny Crypto.com powiedział:

„Cieszymy się, że ENJ Coin dołącza do naszej platformy, aby zapewnić szerszą gamę kryptowalut dla naszych klientów. Rozumiemy misję Enjin, która skupia się na zapewnieniu uczciwość w grach. Wierzymy, że ta współpraca może jeszcze bardziej wzbogacić doświadczenia graczy, zarówno online, jak i offline ”.

Maxim Blagov, współzałożyciel i dyrektor generalny Enjin powiedział:

„Cieszymy się, że dostarczymy twórcom gier i użytkownikom platformy Enjin łatwą opcję zakupu ENJ za pośrednictwem aplikacji Crypto.com. Sprawimy także, że korzystanie z Enjin Coin jako waluty z kartą Visa MCO będzie niezwykle łatwe. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Crypto.com, aby zbadać jeszcze więcej możliwości zwiększenia zastosowania technologii blockchain, w miarę jak będziemy kontynuować ten ruch w kierunku głównego nurtu użyteczności. ”

O Crypto.com

Firma Crypto.com powstała w 2016 roku aby przyspieszyć adopcje kryptowalut na całym świecie. Kluczowe produkty to: aplikacja Crypto.com Wallet & Card – najlepsze miejsce do kupowania, sprzedawania i płacenia za pomocą krypto, karty Visa MCO – metalowe karty bez opłat, które umożliwiają użytkownikom płacić i handlować w dowolnym krypto, w dowolnym miejscu, za darmo. Crypto.com ma siedzibę w Hong Kongu z ponad 120-osobowym zespołem. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.crypto.com

O ENJ

Od momentu powstania w 2009 roku, Enjin był głęboko zaangażowany w branżę gier. W tym samym roku firma uruchomiła platformę społecznościową dla graczy o nazwie Enjin Network i powiększyła ją do ponad 20 milionów użytkowników w ciągu dziesięciu lat. W 2017 roku, po udanym ICO, który zebrał 18,9 miliona dolarów, Enjin stał się wiodącym deweloperem ekosystemu blockchain, budując pakiet pierwszych produktów blockchain, które umożliwiają każdemu łatwe tworzenie, zarządzanie, handel, przechowywanie, eksplorację, dystrybucję.

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco i otrzymuj najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut

Invalid email address
Obiecujemy nie wysyłać spamu. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *