Jeden z największych deweloperów w Dubaju planuje wypuszczenie tokena!

Grupa Emaar, jeden z największych deweloperów w Dubaju, odpowiedzialna między innymi za budowę Burj Khalifa, zapowiedział w poniedziałek że planuje wypuścic “token społeczności Emaar” dla ich klientów i partnerów jeszcze w 2019r, najważniejszym elementem będzie to że token zostanie rozdystryubowany w ICO.

Firma podjęła współpracę z Lykke AG, Szwajcarskim startupem zajmującym się blockchainem aby zbudować token na bazie Ethereum i technologii ERC-20. Gdy powstanie, Emaar planuje używać tokena jako system parterski i lojalnościowy, zgodnie z tym co podają gazety.

Klienci będą mogli korzystać z tokena w budynkach Grupy Emaar, uwzględniając ich centra handlowe, centra rozrywki, sklepy internetowe i wiele innych. Emaar chce aby token był wykorzystywany przez nawet miliard użytkowników internetu.

Mało szczegółów zostało ujawnione odnośnie tokena. Będzie on dostępny tylko dla kupujących z Europy. Emaar nie zdradził ile pieniędzy chce zebrać podczas ICO.

W sprawozdaniu, główny zarządający Emaar Mohamad Alabbar powiedział że firma chce ,,poszerzyć swoje doświadczenie“, dodał również:

“Zrozumieliśmy świat cyfrowy budując najbardziej zaawansowowane i innowacyjne budowle, i wykorzystamy oba te światy aby zadowolić naszych udziałowców na całym świecie. Token społeczności Emaar to znak ogromnego skoku naszej firmy w świat cyfrowy .”

Oprócz Burj Khalifa, Emaar wybudował i jest właścicielem Dubai Mall (druga największa galeria handlowa pod względem metrażu), Opery w Dubaju, Fontann w Dubaju i wielu innych nieruchomości.

Lykke CEO Richard Olsen powiedział w wywiadzie że jego startup już wymyślil technologię która pobije wszystkie inne na głowę i jest gotowa aby używała jej cała masa klientów.

,,Dodał jeszcze że cieszy się bardzo ze współpracy z tak ogromną firmą aby wspólnie stworzyć wartość i usługę dla milionów ludzi na całym świecie”.

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco i otrzymuj najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut

Invalid email address
Obiecujemy nie wysyłać spamu. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *