Platforma eToro dodaje kryptowalutę Tron (TRX)

Brytyjska platforma społecznościowo tradingowa eToro ujawniła, że ​​dodała do swojej listy obsługiwanych kryptowalut Tron (TRX). Poinformowali o tym na ich oficjalnym twitterze dzisiaj, 25 marca. Ogłoszenie pojawia się zaraz po tym, jak eToro uruchomiło swoje usługi tradingowe na kryptowalutach w Stanach Zjednoczonych na początku marca. Oświadczenie mówi, że platforma do handlu kryptowalutmi będzie dostępna dla mieszkańców z 32 stanów USA, a oferowane będzie 13 cryptosów, w tym: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ) i Stellar (XLM).

Kolejnym nowym osiągnięciem w portfolio eToro jest nabycie startupu Firmo. Firmo będzie używane do tokenizowania wszystkich zasobów na każdej głównej platformie blockchain poprzez wdrażanie inteligentnych umów finansowych. eToro wyraźnie dąży do rozszerzenia swoich usług i globalizacji rynku kryptowalut.

Tron opublikował swój mainnet w czerwcu 2018 roku, który przeznaczony jest do tworzenia zdecentralizowanych platform przyjaznych i użytecznych dla cyfrowej gospodarki. Tron skupia się również na promowaniu zastrzegania sprawiedliwych praw dla twórców treści oraz sprawiedliwych płatności. Tron ogłosił 4 marca, że ​​współpracuje ze słynnym projektem Tether (USDT) z zamiarem wydania USDT opartego na TRC20 do drugiego kwartału 2019 roku.

EToro stało się pierwszą platformą tradingową, która wspiera wymianę tradycyjnych walut z Binance Coin (BNB), wewnętrznym tokenem, który zasila popularną giełdę Binance.

eToro opublikowało badanie w lutym 2019 roku, w którym stwierdzono, że prawie połowa ich „doświadczonych handlowców ma większe zaufanie do cyfrowych walut niż do tych tradycyjnych, które dostępne są na giełdach amerykańskich”.

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco i otrzymuj najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut

Invalid email address
Obiecujemy nie wysyłać spamu. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *