Ripple podąża śladami Bitcoina! Ponad 60% w kilka tygodni!

Kilka ostatnich tygodni przyniosło znaczne ożywienie na rynku wirtualnych tokenów. Głównym sprawcą “zamieszania” okazał się Bitcoin, którego wartość (w stosunku do tej sprzed kilku tygodni) wzrosła o ponad 160%. Choć nie wszystkie altcoiny poszły w ślad najpopularniejszej kryptowaluty (a wiele z nich wciąż pozostaje w trendach spadkowych), z niewielkim opóźnieniem pojawiła się znaczna aprecjacja na notowaniach Ripple.

Trzecia pod względem kapitalizacji kryptowaluta – XRP od kilku dni znacząco zyskuje na swojej wartości. Wzrosty te są na tyle dynamiczne, a ich zasięg na tyle duży, że rynek bez większych problemów pokonał barierę 0,40 USD, wybijając się z trwającej od listopada 2018 roku konsolidacji. To z kolei otwiera drogę do dalszej aprecjacji tego tokena.

Ripple notowane na wielu znaczących giełdach, wyceniane jest na 43 centy za sztukę. Jeżeli w najbliższej przyszłości nie pojawi się silna reakcja podażowa, a obecna tendencja będzie kontynuowana – notowania tego coina mogą dotrzeć nawet w okolice 0,60 USD. Jak pokazują wykresy – dopiero w tym miejscu Ripple może napotkać kolejny, dość istotny opór.

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco i otrzymuj najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut

Invalid email address
Obiecujemy nie wysyłać spamu. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *